Transmission Oil Filter | 9F1301519 | 991 / 992 GT3 Cup
991/992 Transmission Oil Filter
Supersedes 9R630701000 and 9F1860275A
9F1301519
5 in stock (can be backordered)
Description
991/992 GT3 Cup Transmission Oil Filter
Includes a 2.5mm x 37 mm Viton O-ring
9F1301519
Fits: 991.1 GT3 Cup | 991.2 GT3 Cup | 992 GT3 Cup
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 4 in |
You must be logged in to post a review.
You may also like…
Motul 300V Engine Oil